Добре дошли

AMG Computers част от Art Media Group е сред утвърдените компютърни фирми в България.

Фирмата внася висококачествени ИТ продукти от водещи производители и се занимава с асемблиране на компютърни системи, нови и употребявани с гарантирано качество и произход.

За заявяване на гаранция моля посетете секция Онлайн модул

Преглед на тема

Отшечатай темата
ПОМОЩ!!!
shushi
#1 Отпечатай темата
Публикувано на 19-09-2010 13:00
Новак

Публикации: 2
Присъединил се на: 19.09.10

Имама HP DV5 преди 3 месеца му изтече гаранцията, а има някакъв проблем с видеото/поне така ми казаха/ - постоянно се рестартира.
Искат да ми сменят цялото дъно но е доста скъпо. Въпросът ми е това видео не се ли ремонтира?

Изпрати лично съобщение
biovr
#2 Отпечатай темата
Публикувано на 19-09-2010 13:26
Администратор

Публикации: 1
Присъединил се на: 19.08.09

Здравей, когато или малко преди да се рестартира лаптопа какви симптоми показва понижена резолюция или черти на матрицата, поевява ли се съобщение на син екран. Ако лаптопа се държи нормално през останалото време проблема може да е от занижено топлоотдаване инсталирай софтуер от типа на everest той може да следи температурните датчици и ако температурата на графичния процесор без да си стартирал допълнителни приложения достига ~80 градуса се обърни незабавно към сервиз.В сервиза на нашата фирма можем да ти помогнем без да се налага да се подменя цялата дънна платка

Изпрати лично съобщение
Прехвърли се във форум:
Страницата се зареди за 0.13 секунди
2,780,366 уникални посещения